Open form

Zalety gamingowych słuchawek bezprzewodowychDla wielu graczy jednym z podstawowych akcesoriów gamingowych są dobrej jakości słuchawki z mikrofonem. Jeszcze kilka lat temu większość miłośników gier komputerowych korzystała przede wszystkim z tradycyjnych słuchawek przewodowych, które zgodnie z krążąca opinią, zapewniały po prostu znacznie lepszą jakość dźwięku. Dziś jednak producenci sprzętu audio oferują także bardzo dużo rodzajów słuchawek bezprzewodowych dla graczy, których jakość jest porównywalna do tych na kablu. W naszym dzisiejszym wpisie na blogu dokładnie opisujemy jak działają słuchawki bezprzewodowe, jakie są ich rodzaje oraz jakie przynoszą korzyści dla graczy.

Czytaj dalejJak dobrać myszkę do gier FPS? Porady i sugestieGry FPS, czyli strzelanki pierwszoosobowe są jednym z najpopularniejszych rodzajów gier komputerowych i konsolowych. Miłośnicy tego typu rozrywki przede wszystkim cenią gry FPS za bardzo emocjonujące rozgrywki w trybie multiplayer. Żeby równać do najlepszych, konieczne jest jednak posiadanie odpowiednich akcesoriów gamingowych, które zwiększą precyzję wykonywanych przez nas działań. W przypadku popularnych strzelanek najważniejszym elementem jest zastosowanie odpowiednich  urządzeń wskazujących, w tym wypadku odpowiedniej myszki. W naszym dzisiejszym wpisie na blogu pomożemy Wam w wyborze odpowiedniej myszki do gier FPS.

Czytaj dalej5 cech dobrego fotela gamingowegoW ofercie naszego sklepu internetowego oraz sklepu stacjonarnego w Krakowie możecie znaleźć różnego rodzaju wysokiej klasy fotele gamingowe. W naszym dzisiejszym wpisie na blogu postanowiliśmy im poświęcić trochę uwagi i opisać 5 najważniejszych cech, jakie powinien posiadać fotel dla gracza, żeby mógł mu zapewnić jak najwięcej rozrywki. Zapraszamy do lektury!

Czytaj dalejWitamy na blogu sklepu Minido!Blog sklepu MinidoCzytaj dalej